Vraag een vrijblijvende offerte aan
Dankzij de samenwerking met onze partners Hellmann East Europe en Engemann East hebben we onze dienstverlening op transportgebied uitgebreid met een ferme verschuiving richting het ‘verre’ Oosten van Europa. We bereiken wekelijks de zogeheten CIS-landen (CIS staat voor ‘Commonwealth of Independent States’, ofwel Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS), de voormalige Sovjet-Unie).
Rabelink beschikt door deze samenwerking over de specifieke kennis die nodig is op de moeilijk toegankelijke Oost-Europese markt. We maken gebruik van het omvangrijke netwerk dat Hellmann en Engemann hebben opgebouwd. Op die manier bieden we u betere en betrouwbare mogelijkheden, voor een marktconforme prijs. Met de garantie van een partner die de weg kent in deze regio.
We vertrekken wekelijks naar Rusland, de Baltische staten Estland, Letland & Litouwen, Wit-Rusland, Oekraïne en landen in Centraal-Azië als Azerbeidzjan, Georgië, Kazachstan en Turkmenistan.
Rabelink maakt met Hellmann East Europe en Engemann East deel uit van een partnernetwerk met meer dan 30 vestigingen in
MOGELIJKHEDEN
Rabelink heeft ook op het gebied van transport CIS-landen mogelijkheden voor:
Taal: Georgisch
Hoofdstad: Tbilisi
Valuta: Lari
Oppervlakte: 69.700 km²
Inwoners: 4,9 miljoen
Taal: Kazachs, Russisch
Hoofdstad: Astana
Valuta: Tenge
Oppervlakte: 2.724.900 km²
Inwoners: 18,6 miljoen
Taal: Oekraïens
Hoofdstad: Kiev
Valuta: Hryvnja
Oppervlakte: 603.500 km²
Inwoners: 44,6 miljoen
Taal: Russisch
Hoofdstad: Moskou
Valuta: Roebel
Oppervlakte: 17.098.242 km²
Inwoners: 142,5 miljoen
Taal: Wit-Russisch en Russisch
Hoofdstad: Minsk
Valuta: Wit-Russische roebel
Oppervlakte: 207.600 km²
Inwoners: 9,6 miljoen
Door ons uitgebreide wagenpark en ons betrouwbare netwerk zijn wij in staat om een kwalitatief hoogwaardige dienst aan te bieden. Bent u benieuwd wat wij kunnen betekenen voor uw transport binnen Europa, of heeft u andere vragen? Neem direct contact met ons op of vraag vrijblijvend een offerte aan.